Alumni

VU JEK alumni – tai žmogus, kuris prisidėjo prie klubo veiklos 3 metus ir ėjo koordinatoriaus ar aukštesnes pareigas. Arba asmuo, kuris išskirtinai valdybos nutarimu, buvo juo pripažintas dėl svarbaus indelio klubo veikloje.

Antanas Šutas

„Neklausk, ką tau gali duoti Lietuva, klausk, ką tu gali duoti Lietuvai.“

VU JEK davė tiesioginio bendravimo su šalies energetikos lyderiais patirtį. Padėjo suprasti, kad efektyviausias komandos valdymas yra paremtas veikliu koordinavimu įsiklausant į kiekvieną komandos narį ir neiškeliant savęs aukščiau kitų. Supratau, kad mano nuomonė nebūtinai yra teisinga ir kaip svarbu yra įsigilinti į kitas nuomones, o tai padeda susidaryti teisingesnį dalykų suvokimą.

Linkiu nepamiršti laisvės dvasios ir nuolatos savo viduje būti labiau judėjimu, kartu išlaikant organizacinio veikimo formą. Taip pat linkiu nebijoti viešai išsakyti savo nuomonę šalies ir pasaulio
energetikos klausimais. Tam, kad galėtum kažką
duoti, turi pats tai turėti. JEK yra ne tik puikus būdas praturtinti savo energetikos žinių bagažą, bet galėtų būti ir vieta diskusijoms bei teisingų sprendimų Lietuvos ir visos Europos energetikai paieškos erdvė.

Laurynas Mereckas

„Lipk į kalną tam, kad tu pamatytum pasaulį, o ne pasaulis matytų tave.
VU JEK man leido palypėti ne vieną metrą kalnu į viršų ir suprasti, kas yra energetika, bendra idėja ir užsidegimas.“

Linkiu VU JEK nesustoti būti jaunatviškai smalsiems.

 

 

 

 

 

Dovilė Čibiraitė

„Priimk gėrį su blogiu, šypseną su liūdesiu,
Mylėk tai, ką turi,
Prisimink tai, ką turėjai,
Visada atleisk, bet niekada neužmiršk,
Mokykis iš klaidų, bet niekada nesigailėk.“

VU JEK man davė neišdildomą organizacinę patirtį bei nuostabių kolegų būrė, padėjo įvairiapusiškai save atskleisti ir įkvėpė pasitikėjimo savo jėgomis, o svarbiausia, išugdė doras vertybes bei meilę Lietuvai.

Linkiu VU JEK nepaliaujamai tobulėti nepamirštant, jog visi mes kuriame mūsų pačių gerovę.

 

 

 

Algirdas Dučinskas

„Nemesk kelio dėl takelio.“

Manau, tapęs VU JEK nariu aš visų pirma jaučiau didžiulę atsakomybę ir tuo pačiu metu smalsumą. Per ketverius metus JEK’e aš įgijau neįkainojamos patirties. Kiekvienas darbas ar užduotis, kurias atlikau būdamas JEK buvo iššūkis, nauja pamoka ir savotiški eksperimentai. Galiu drąsiai teigti, kad būdamas JEK išmokau komunikacijos subtilybių bei susipažinau su organizacijos vystymo procesu. VU JEK formavo mano supratimą apie energetikos sektorių ir jame vyraujančias tendencijas bei normas.

Norėčiau palinkėti neprarasti dinamikos ir stengtis eiti koja kojon su dabartinio pasaulio tendencijomis. Be to, linkiu išlinkti kūrybingais ir drąsiais.

Milda Budreckaitė

„Viskas priklauso nuo Tavo požiūrio“

„VU JEK davė daug naujų pažinčių tiek su jaunaisiais klubo nariais, tiek su svarbiais Lietuvai energetikos sektoriaus atstovais ar įmonėmis, kurių veikla nuolatos motyvuoja ir leidžia semtis naujos patirties bei įkvėpimo.“

„Nepamirškite, kad egzistuojant dideliems tikslams, viskas yra pasiekiama. Lydint didelei motyvacijai, nelieka vietos jokiems pasiteisinimams. Todėl palinkėsiu, kad nepamirštumėte, jog visi turime 24 val. paroje ir tik nuo mūsų pačių priklauso, kaip jas išnaudosime 🙂