D.U.K.

Ar galiu dalyvauti VU JEK organizuojamose paskaitose, ekskursijose ir kituose renginiuose?

Žinoma. Mūsų organizuojamos paskaitos yra viešos bei atviros. Maloniai laukiame visų, kuriuos domina VU JEK nagrinėjamos temos. Kai kuriems renginiams pageidautina išankstinė registracija.

Ar galiu tapti VU JEK nariu?

Taip, mūsų klubo nariu gali tapti kiekvienas aktyvus, energetika besidomintis žmogus.

Kurį energetikos sektorių Jūsų klubas palaiko labiausiai?

Kiekviena energetikos šaka turi privalumų ir trūkumų, todėl į energetiką žvelgiame įvairiais kampais ir ugdome kritinį mąstymą. Klubas teikia objektyvią informaciją apie kiekvieną šaką, tačiau kiekvienas narys formuoja savo individualią nuomonę.

Kaip atsirado Jūsų klubas?

Jaunųjų energetikų klubo iniciatyva kilo iš Vilniaus Universitete studijavusių Fizikos fakulteto studentų. Aktyvus jaunimas siekė universitete gaunamas žinias pagilinti bei pritaikyti plačiai žvelgdamas į energetiką Lietuvoje ir už jos ribų.

Energetika ir politika yra du neatskiriami dalykai. Ar palaikote kokią nors politinę partiją?

Mes esame nepolitinė organizacija. Mums politinės partijos įtakos nedaro.

Kodėl verta tapti klubo nariu?

Garantuojamas geras laiko praleidimas su neužmirštamomis ekskursijomis, aukšto lygio konferencijomis ir nesibaigiančiomis diskusijomis aktualiausiais energetikos klausimais su klubo nariais ir autoritetingais asmenimis. Tapęs VU JEK nariu įgysi tvirtą kompetencijų pamatą, kuris tobulins tave kaip asmenybę.Tapsi pilietiškesniu, platesnio mąstymo žmogumi. Įgysi daug žinių apie energetiką, kurios praplės tavo akiratį ar netgi padės tapti energetikos specialistu. Taip pat turėsi galimybes bendrauti su įmonių vadovais, energetikos specialistais. Artimai susipažinsi su įvairių energetikos institucijų veikla ar netgi jose atliksi praktiką.

Ar galiu teikti pasiūlymus, idėjas Jūsų klubui?

Be abejo. VU JEK yra atviras visų idėjoms. Laukiame įvairių pasiūlymų ir esame pasiruošę bendradarbiauti.

Ką simbolizuoja VU JEK logotipas?

Vadovaujamės požiūriu, kad pats blogiausias klausimas — nepaklaustas klausimas. Taip parodome, kad esame žingeidžios ir klausimus apie įvairias energetikos šakas keliančios asmenybės.